Hakkımızda

Oto Servis, Oto Elektrik, Oto Çekici, Araç Bakım Servisi

Uzman personelimiz ile karşılaşılan sorunlara farklı onarım çözümleri sunabiliyoruz.

Sizleri düşünerek hareket ediyoruz. Kaliteden taviz vermeyen anlayışımızla her daim yanınızdayız. İstanbul Oto Tamir, Oto Servis, Oto Elektrik, Oto Çekici, Araç Bakım Servisi altyapısını teknolojik gelişmelere paralel olarak geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. Güven esaslı ve çözüm odaklı yaklaşımımız bizi rakip ve rakiplerimizden ayıran en temel niteliğimizdir.

Markalaşmada müşteri memnuniyetini baz alan kaliteli hizmet yaklaşımını benimseriz. Taahhütlerimizi zamanında ve en doğru şekilde yerine getirmek prensibimiz olmuştur

Avantajlar

Hizmetimizin
Avantajları

Arabanızın oto servisi, göz ardı edilmemesi veya unutulmaması gereken önemli bir görevdir.

HEMEN ARA
İstanbul Oto Tamir

Egzotik ve klasik olanlar da dahil olmak üzere tüm otomobil markaları ve modelleri için çeşitli onarım ve bakım hizmetleri sunuyoruz.

İstanbul Oto Servis

İstanbul Oto Tamircim, Oto Servis, Oto Elektrik, Araç Bakım Servisi çatısı altında araçlarınızın servis hizmeti vermekteyiz. Araçlarınızın Tamir , Bakım , Onarım işleriniz alanında uzman teknik ekibimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yeni yerimizde daha geniş servis alanımıza bekliyoruz.

İstanbul Oto Elektrik

Araba Tamircisi Araç Tamircisi Oto Akü Takviye Oto Bakım Servisi Oto Elektrik Oto Mobil Servis Oto Tamir

HEMEN ARA